سوالات متداولسامانه “شهرگشا” چیست؟

سامانه “شهرگشا” اولین و تنها سایت ویژه مشاوره پرونده های شهرداری در کشور است. در اینجا بهترین کارشناسان و شهرداران باسابقه کشور در کنار هم جمع شده اند تا کوتاه ترین و بهترین مسیر حلِ مشکلِ شما در شهرداری را در اختیار شما قرار دهند.سامانه “شهرگشا” چگونه کار می‌کند؟

این سامانه بصورت تخصصی به پرونده های مربوط به شهرداری ها رسیدگی و مشاوره میدهد. در اینجا کارشناس هایی به شما مشاوره میدهند که سالها در جایگاه های مختلف مدیریت شهرداری فعالیت داشته اند و از نزدیک با انواع مختلف مسایل و پرونده های مربوط به ساختمانی، شهرسازی و… آشنایی و تسلط لازم و کافی را دارند. شما از قسمت حوزه های مشاوره، مشکل خود را انتخاب و براساس آن کارشناس مربوطه به شما بهترین مشاوره را خواهد داد.چه مدت طول میکشد تا بتوانید با کارشناس ارتباط برقرار کنید؟

وقتی شما حوزه مشاوره خود را انتخاب کردید و پس از پرداخت تعرفه تعیین شده  واحد پشتیبانی با شما ارتباط خواهد گرفت تا برای شما وقت تعیین کند. بدلیل شلوغی عموماً بین یک تا دو روز طول میکشد تا با کارشناس مربوطه ارتباط بگیرید و مشکل خودتان را حل کنیم.آیا ضمانت بازگشت پول دارید؟

بله. چنانچه شما از مشاوره ما راضی نباشید، هزینه پرداختی، بطور کامل به شما  عودت خواهد شد.آیا شهرگشا زیر مجموعه شهرداری ها است؟

خیر

سامانه شهرگشا بعنوان یک سامانه مستقل و جدا فعالیت خود را در راستای مشاوره به پرونده های شهرداری انجام می دهد.

زمان خریدنی است